Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wigilie klasowe i Jasełka

22 grudnia 2015r.


     Wigilie klasowe mocno wpisały się już w tradycje naszej szkoły, podczas których buduje się i zacieśnia specyficzna więź wśród całej społeczności szkolnej. Może to właśnie w tym dniu jest czas, by powiedzieć sobie coś od serca, zapomnieć urazy, na co nie było sprzyjających okoliczności w ciągu całego roku.

     Zgromadziliśmy się wspólnie przed świętami, aby zanieść do swych domów nie tylko Światełko Pokoju, które przybyło z Ziemi Świętej za pośrednictwem harcerzy, ale wsłuchiwać się w treść Jasełek , w których z wielkim powodzeniem wystąpiły nasze dzieci. W tym roku Jasełka miały szczególny wydźwięk  - dzielenia się tym co mamy z  bliźnimi. Hasłem przewodnim Jasełek było: ,,Cokolwiek uczyniliście jednemu z braci…” Uczniów przygotowała p. Maria Witusińska we współpracy ze świetlicą szkolną - p. Katarzyną Kłos i p. Katarzyną Górniak opiekunką Koła Gitarowego. Oprawę muzyczną, w postaci pięknych kolęd i pastorałek, zapewnił chór szkolny pod kierunkiem p. Lidii Jeziorowskiej oraz scholka, którą tworzą uczniowie klasy drugiej.


Joomla templates by a4joomla