Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rodzic z pasją

grudzień 2015r.


     W naszej szkole nie brak rodziców, którzy chętnie dzielą się informacjami na temat swoich pasji, lub pracy którą wykonują. A jeżeli praca jest jednocześnie pasją to sukces spotkania murowany.  Realizując cykl spotkań „Rodzic z pasją” zaprosiliśmy do naszej szkoły p. Wysockiego ojca ucznia klasy 1a oraz absolwentów naszej szkoły, którego pasją stała się wykonywana praca górnika węgla kamiennego. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali opowieści o pracy w kopalni, zadawali wiele pytań i oglądali eksponaty, które Państwo Wysoccy przynieśli do szkoły. Wielki entuzjazm wzbudził galowy strój naszego gościa. Po spotkaniu pozostała nam pamiątka dużej bryły węgla, którą dostaliśmy w prezencie.

     Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w klasie 1a odbyło się spotkanie z „Rodzicem z pasja” Panią Katarzyną Piątkowską.  Pasją Pani Piątkowskiej i jej pracą jest…malowanie i zdobienie bombek!  Wspólne zdobienie jednobarwnych bombek doskonale podkreśliło atmosferą zbliżających się świąt. Dzieci mogły zobaczyć „na żywo” jak powstają różne cudeńka na kruchych, szklanych ozdobach choinkowych, oraz same spróbować swoich sił. Zabawa wspaniała! Jednocześnie uczniowie uświadomili sobie, jaka to trudna i wymagająca praca!

Malowane wspólnie bombki wspaniale ozdobiły naszą klasę.


 

Joomla templates by a4joomla