Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kartka Walentynkowa- sukcesy naszych uczniów w konkursie plastycznym

17 lutego 2016r.


W środę 17 lutego 2016 roku w kościele w Konopiskach odbyło się uroczyste podsumowanie XV Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego „Kartka Walentynkowa”. Jubileuszowa edycja konkursu przyciągnęła rekordową liczbę uczestników (897 prac). Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły również w tym roku byli w czołówce konkursu. W kategorii klas 1-3 Oskar Lewicki z klasy II otrzymał I miejsce, Wiktoria Polaniak i Weronika Musialik - wyróżnienia. W kategorii klas 4-6- bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klasy 6b : Szymon Gardecki i Dawid Starczewski- otrzymali wyróżnienia, natomiast Iza Norberczyk i Oskar Wnuczek oraz Jakub Wawrzyniak z klasy 5b- zajęli ex-equo II miejsce. Gratulujemy twórcom pięknych walentynek tego wspaniałego osiągnięcia. Ich prace oraz prace innych uczniów z naszej szkoły można oglądać na specjalnie przygotowanej wystawie w kościele w Konopiskach. Uczniowie wykonali prace pod kierunkiem mgr Urszuli Bednarek.


Joomla templates by a4joomla