Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II w Częstochowie"

1 lutego 2016r.


     W związku z ustanowieniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej rok 2015- Rokiem św. Jana Pawła II - Zespół Szkół Technicznych, Urząd Miasta i Samorządowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Częstochowie zorganizowali w grudniu  Konkurs Plastyczny "Święty Jan Paweł II w Częstochowie" Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z Częstochowy i powiatu. Celem konkursu m.in. było popularyzowanie wiedzy na temat życia i twórczości św. Jana Pawła II, odwołanie się do nieprzemijających wartości i idei tkwiących w życiu i działalności Jana Pawła II, wspieranie  prawidłowego rozwoju psychicznego, umysłowego i moralnego dzieci, rozbudzanie ekspresji plastycznej inspirowanej postacią Papieża Polaka oraz promowanie talentów plastycznych poprzez prezentację twórczości rysunkowej w środowisku lokalnym.

Na uroczystej Wieczornicy poświęconej osobie św. Jana Pawła II zorganizowanej w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w dniu 01.02.2016 roku podsumowano szereg działań związanych z Rokiem św Jana Pawła II, rozstrzygnięto konkursy i wręczono nagrody ich laureatom. Miło nam poinformować, że w gronie laureatów konkursu plastycznego znalazły się również dwie nasze uczennice Agnieszka Kołodziejczyk z klasy 3 (wyróżnienie) oraz Dominika Pędzioch z klasy 5 (III miejsce) Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (prace wykonano pod kierunkiem Urszuli Bednarek) W galerii możecie obejrzeć również inne piękne  prace uczniów, które brały udział w tym konkursie.


Joomla templates by a4joomla