Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "Anioł"

13 stycznia 2016r.


     W środę 13.01.2016r. w kościele parafialnym p.w. Św. Walentego w Konopiskach odbyło się wręczenie dyplomów oraz nagród laureatom Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego „Anioł”. Organizatorem konkursu było Gminne Centrum Kultury i Rekreacji. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Konopiska, Starosta Częstochowy oraz ksiądz Proboszcz Parafii w Konopiskach. Celem konkursu była popularyzacja plastycznej twórczości dzieci i młodzieży poprzez rozwijanie wyobraźni. Uczestnicy mieli do wyboru różne formy przekazu m.in.: kompozycja figur przestrzennych, rzeźby oraz instalacji. Przedmiotem konkursu było przedstawienie postaci „ANIOŁA” - jako wysłannika Boga, sługi, dostarczyciela dobrej nowiny, broniącego przed złem.
Dyplomy i nagrody wręczała Zastępca Wójta Gminy Konopiska Pani Zofia Kuśmierska oraz Dyrektor GCKiR Pani Iwona Lisek. Wśród laureatów znalazł się uczeń klasy 5b Fabian Ziółkowki, którego praca znalazła się na II miejscu (kat.4-6)  !!! (pracę wykonano pod kierunkiem Urszuli Bednarek). Gratulujemy Fabianowi sukcesu:)


Joomla templates by a4joomla