Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sejmik Uczniowski

19 listopada 2015r.


     W listopadzie 2015 r. odbył się roboczy Sejmik Uczniowski z udziałem Dyrektora Szkoły Pani Bożeny Golachowskiej  i Pani Jolanty Lichoty-Aboud. Podczas trwania sejmiku  przedstawiciele klas prezentowali stanowiska na temat ,,Wykorzystania zasobów szkoły”, które zostały wypracowane wraz z koleżankami i kolegami na godzinach wychowawczych. Uczniowie klas III – VI wskazywali wykorzystanie bogatej bazy pomocy naukowych i zajęć pozalekcyjnych. Byli zadowoleni z możliwości własnego rozwój, jaki daje im szkoła.

Joomla templates by a4joomla