Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Rodzic z pasją” - Straż Graniczna

14 grudzień 2015r.


     Koło Małego Naukowca odwiedziła Straż Graniczna z Pyrzowic . Spotkanie zorganizowała Pani Olga Mazur, mama Leona Mazura ucznia klasy 2a, która jest funkcjonariuszką Straży Granicznej.  Uczestnicy spotkania,  uczniowie klas I i II dowiedzieli się m.in. co  oznacza termin odciski palców oraz odciski daktyloskopijne. Jedną z atrakcji spotkania była możliwość zostawienia swoich odcisków palców na specjalnej karcie przez każdego ucznia. Spotkanie było niezwykle ciekawe i wzbudziło wśród uczniów ogromne  zainteresowanie. Dziękujemy serdecznie przedstawicielom Straży Granicznej za podzielenie się z dziećmi swoją pasją.


Joomla templates by a4joomla