Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Występ w Miejskim Domu Kultury

8 marca 2016r.


     W dniu 8 marca 2016r w Młodzieżowym Domu Kultury  przy patronacie Urzędu Miasta Częstochowy odbył się widowiskowy koncert dla pań z okazji Dnia Kobiet. Koncert utrzymany był w tematyce „ Lata dwudzieste, lata trzydzieste…”Nasza szkoła brała udział w tym wydarzeniu. Chór Dominanta pod kierunkiem p. Lidii Jeziorowskiej zaprezentował swoje wokalne zdolności w piosenkach „Ada to nie wypada”, „ Już taki jestem zimny drań” i „Ach jak przyjemnie”. Zespół taneczny Pomponiarki pod kierunkiem p. Lidii Knaś- Wróbel zatańczył wspaniałego charlestona i układ z pomponami do piosenki Adolfa Dymszy „Na cześć młodości”

Wystąpiły –zespół Pomponiarki:

Klaudia Pluta 2c, Kaja Cierpiał 2c, Daria Kalynowycz 2c, Wiktoria Jakubowska 2c, Maja Dzwonnik 2c, Hanna Siciak 3a, Agata Kawelczyk 3a, Wiktoria Anders 3a, Klaudia Marczak 5a, Laura Nowak 5b, Ewa Kopacz 5b, Kataryna Kalynowycz 5b.

-zespół Dominanta

Alicja Boleń 3a, Patryk Nowek 4b, Julia Engel 4b, Oliwia Stępień 4b, Zuzanna Klecha 5a, Joanna Helińska 5b, Natalia Sikora 5b, Klaudia Kaczmarek 5b, Natalia Sówka 6b, Patrycja Kubanek 6a, Klaudia Krawczyk 6a, Wiktoria Majchrzak 6a, Martyna Pinkosz 6a, Julia Kurzacz 6a.

link do występu w MDK: https://youtu.be/7wRZ2ni_y_4


 

 

Joomla templates by a4joomla