Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielkanocny kiermasz

14-18 marca 2016r.


W tygodniu poprzedzającym święta odbył się zorganizowany przez Samorząd Szkolny kiermasz wielkanocny. Można było nabyć na nim ozdoby, kartki wielkanocne oraz cieszące się wielkim powodzeniem wspaniałe świąteczne wypieki: babki, babeczki,  zajączki, mazurki. Wcześniej te przepyszne cuda kulinarne przygotowane przez naszych rodziców i uczniów uwieczniliśmy na zdjęciach. Wyniki naszej szkolnej sesji fotograficznej możecie obejrzeć na naszej szkolnej stronie oraz Facebooku. Opiekunowie SSU serdecznie dziękują wszystkim, którzy nam pomagali, przy fotografowaniu, pakowaniu i sprzedawaniu:) Nadal jesteśmy pod wrażeniem Waszych talentów i zaangażowania w sprzedaż, jako ciekawostkę podaje fakt, że kiermasz trwał dzień krócej- ponieważ dzięki operatywności naszych uczniów wszystko zostało sprzedane do czwartku. Wielkie brawa!!!!

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zasiliły konto Rady Rodziców. 

                                                                                                                               Opiekunowie SSU


Joomla templates by a4joomla