Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukces w VI Powiatowym Konkursie Piosenki „Marcowe Nutki 2016”

marzec 2016r.


     Już po raz szósty Spółdzielnia Mieszkaniowa „Północ” w Częstochowie była organizatorem konkursu piosenki „Marcowe Nutki”. Naszą szkołę na festiwalu reprezentowały: solistka Joanna Helińska z piosenką „Ach jak przyjemnie” oraz tercet Julia Engel, Natalia Sówka i Wiktoria Majchrzak z piosenką „Ada to nie wypada”. Jury przyznało nam II miejsce w kategorii duety, tercety w kategorii do lat 16, doceniając nie tylko umiejętności wokalne ale ruch sceniczny i układ choreograficzny zaprezentowany podczas występu. Do konkursu uczennice przygotowała mgr Lidia Jeziorowska. Serdecznie gratulujemy!


Joomla templates by a4joomla