Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolny Konkurs Wypieków Wielkanocnych

17 marca 2016r.


Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował w marcu konkurs wielkanocnych wypieków wykonanych przez naszych Uczniów z Rodzicami. 17 marca sala 21 wypełniła sie zapachem prześlicznych wielkanocnych specjałów; babeczek, koszyczków, baranków, zajączków, mazurków. Różnorodność świątecznych wypieków sprawiła, że rozstrzygniecie konkursu było bardzo, bardzo trudną sprawą. Wyniki poznacie już wkrótce. A teraz zapraszamy do galerii, przy okazji dziękując uczennicom kl 5 i 6, które spędzały każdą przerwę pomagajac w stylizowaniu zdjęć, efekty tej pracy widzicie na zdjęciach.

Opiekunowie SSU bardzo serdecznie dziękują wszystkim Uczniom i ich Rodzicom,  za liczny udział i wspaniałe wypieki, których sprzedaż zasiliła konto Rady Rodziców. Kolejny raz możemy na Was liczyć. Szczególne brawa zaś dla klasy 4a-z  wych Małgorzatą Piekarczyk za najliczniejszy udział w konkursie- przyznaliśmy Wam najwięcej punktów za to zadanie w ramach SUPER-KLASY!


Joomla templates by a4joomla