Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Życzliwości

11 luty 2016r.


Zgodnie z tradycją szkoły w czasie poprzedzającym Walentynki w naszej szkole obchodzimy Dzień Życzliwości. Tegoroczne święto stało się kontynuacją obchodzonego w grudniu Dnia bez wulgaryzmów. Przypomnijmy, że wtedy nasze działania skupiły się na tym, by dbać  o piękno naszej ojczystej mowy, nie zapominać o takich słowach jak „dziękuję”, „proszę”, „przepraszam”, których efektem była gazetka tematyczna wykonana przez uczniów wszystkich klas. Obchodzony w lutym Dzień Życzliwości to okazja by uczniowie wszystkich klas wybrali swoich Ambasadorów Kultury, czyli osoby, które na co dzień są kulturalne, życzliwe i zawsze chętne nieść pomoc innym. W naszej szkole są to:

Kornelia Polańska,  Szymon Zatoń, Monika Łapot,  Julian Strojec, Matylda Kolbe, Bartosz Dudek, Julia Binek, Filip Malinowski, Oliwia Ociepa, Maksymilian Rosiński, Natalia Grzybowska, Patryk Wawrzyniak ,Maja Mazur, Alicja Boleń, Wiktoria Anders , Marcin Kaczmarzyk, Marta Pęczek,  Sebastian Kott, Daria Krakowska ,  Mikołaj Skóra ,Maja Woźniak,  Dawid Kaim, Paulina Nierobiś, Ernest Strączyński, Klaudia Krawczyk, Marcel Zębik, Izabela Norberczyk, Natalia Sówka.

Następnie poszczególne klasy zaprezentowały krótkie rymowanki, które dotyczyły życzliwości, pozytywnego stosunku do innego człowieka, przyjaźni. Została wykonana okolicznościowa gazetka, a imiona i nazwiska naszych Ambasadorów Kultury znalazły się na gazetce SSU. W dalszej kolejności pani Lidia Knaś Wróbel opowiedziała o uczennicy swojej klasy - Mai, którą czeka bardzo poważna operacja serca, a uczniowie klasy 2c rozdali ulotki. Na zakończenie prowadzący apel Fabian Ziółkowski- przypomniał o zasadach bezpieczeństwa w trakcie nadchodzących ferii zimowych i życzył w imieniu Samorządu Szkolnego miłego, atrakcyjnego i bezpiecznego wypoczynku.


Joomla templates by a4joomla