Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ferie w mieście 2016

15 -19 lutego 2016r.


     W dniach od 15 do 19 lutego 2016r. trwały w naszej szkole „Ferie w mieście”.  Uczestniczyło w nich 45 uczniów, w większości z klas I-III. Czas wypełniły dzieciom różne atrakcje. Kulturę najbliższego regionu poznawały podczas warsztatów rękodzieła ludowego w „Osikowej Dolinie” oraz poznając pracę rzemieślników w odległych czasach. Było to możliwe podczas zwiedzania „Muzeum dawnych rzemiosł” w Żarkach, gdzie własnoręcznie mogły wykonać mąkę z ziaren zbóż. Swoją sprawność fizyczną  rozwijały podczas zajęć na krytej pływalni i podczas harców w sali zabaw „Zygzak”. Ostatni dzień ferii dzieci spędziły w kinie. W  przerwach między wycieczkami uczestniczyły w konkursie talentów i konkursie plastycznym. Zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami oraz dyplomami. Podczas ferii uczestnicy otrzymywali śniadanie oraz regenerowali swoje siły  pysznymi obiadami. Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu. Nad organizacją i przebiegiem wypoczynku oprócz Dyrekcji Szkoły czuwały panie: Iwona Orman i Iwona Rachwał. W ramach wolontariatu opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele naszej szkoły.


Joomla templates by a4joomla