Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Książki naszych marzeń” Spotkanie z rodzicami

listopad 2015r.


Czytanie dzieciom, z dziećmi i przez dzieci, a także mnóstwo korzyści z tego wynikających stało się tematem spotkania nauczyciela bibliotekarza p. Barbary Rusinek – Nowak z rodzicami uczniów klasy Ia, Ib i Ic. Podkreślono walory edukacyjne, wychowawcze i społeczne kontaktu z książką. Zaakcentowano korzyści dla dziecka w postaci lepszego, wszechstronnego rozwoju. Spotkanie miało na celu promowanie czytelnictwa i zachęcenie do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu wraz z książką. Wspaniałą ku temu okazją będzie udział naszej szkoły w ogólnopolskim programie Książki Naszych Marzeń, podczas którego zaprosimy rodziców do zaangażowania się w jego realizację i wspólną pracę z dziećmi.

Zwieńczeniem spotkania była możliwość wypożyczenia literatury dziecięcej oraz literatury psychologicznej dla rodziców, z czego skorzystało wiele osób.


 

Joomla templates by a4joomla