Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rodzic z pasją – elektryczność

25 stycznia 2016r.


Pan Mariusz Wawrzyńczak był gościem w klasie IIb w ramach akcji „Rodzic   z pasją”. Podczas zajęć prezentował dzieciom ciekawostki związane z prądem elektrycznym. Uczniowie samodzielnie budowali obwód elektryczny, którego efektem były świecące żaróweczki. Pan Mariusz przeprowadzał również z dziećmi doświadczenia z przepływem prądu przez różne owoce i warzywa. Najwięcej emocji wzbudziło mierzenie prądu we własnym ciele. Zajęcia przebiegły w bardzo miłej atmosferze, rozbudziły zaciekawienie zjawiskiem elektryczności i zachęciły do przeprowadzania doświadczeń.


Joomla templates by a4joomla