Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rodzic z pasją – stroiki świąteczne

18 grudnia 2015r.


W dniu 18.12.2015r. Pani Agnieszka Skrońska była gościem w klasie IIb  w ramach akcji „Rodzic   z pasja”. Okres przedświąteczny był okazją aby Pani Skrońska podzieliła się z kolegami   i koleżankami swojego syna pasją tworzenia kompozycji przestrzennych. Dzieci z przygotowanych materiałów wykonywały stroiki bożonarodzeniowe. Mogły korzystać z rad fachowca oraz uruchomić  własną wyobraźnię. Uczniowie byli bardzo zaangażowani w proces tworzenia. Powstały piękne ozdoby na świąteczne stoły. Pani Agnieszka zachęciła dzieci do gromadzenia różnych materiałów i tworzenia z nich małych własnych dzieł sztuki.


Joomla templates by a4joomla