Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Książki naszych marzeń” – wieczór przy świecach.

styczeń 2016r.


     Uczniowie klasy IIa przygotowali wieczór poetycki przy świecach, na który zaprosili swoich rodziców i innych członków rodziny oraz koleżanki i kolegów. Dzieci prezentowały „Wierszyki domowe” Michała Rusinka, które doskonale wzbogaciły wymyślonymi i dopasowanymi do tekstu rekwizytami. Okazało się, że przedmioty domowego użytku mogą być inspiracją do powstania zabawnej literatury dla dzieci. Występ przed publicznością na scenie salki teatralnej, był dla wszystkich dużym przeżyciem, ale mali artyści spisali się doskonale. Uczniowie pracowali pod kierunkiem wychowawczyni p. Jolanty Lichoty – Aboud w ramach programu „Książki naszych marzeń”.Joomla templates by a4joomla