Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sekcja Gitarowa: zajęcia pozaszkolne z nauki gry na gitarze

luty 2016r.


     Od kilku lat, w naszej szkole prowadzone są zajęcia, w czasie których uczniowie mają możliwość opanować podstaw y gry na gitarze. Podstawy tej sztuki uczone są przez cały rok szkolny, ale największy ciężar nauki położony jest na pracę samodzielną  w domu, gdyż gra na gitarze wymaga wielu ćwiczeń i samodyscypliny. Nie da się nauczyć grać, jeśli poświęca się na to tylko 45 minut w tygodniu. Ćwiczenia muszą odbywać się codziennie, dlatego w czasie zajęć kładzie się nacisk również na samodyscyplinę oraz wytrwałość w dążeniu do celu. Dziewczynki należące do sekcji gitarowej  zagrały w czasie jasełek kolędę „Wśród nocnej ciszy”.  Opiekunem sekcji jest p. Katarzyna Górniak.


Joomla templates by a4joomla