Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Książki naszych marzeń” – losowanie.

styczeń 2016r.


     Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z opracowaniem „Książek naszych marzeń” przez nauczyciela bibliotekarza i przygotowaniu ich do udostępnienia czytelnikom, rozpoczęły się pełne radosnego oczekiwania przez uczniów, wypożyczenia nowych i pięknych książek do domu. Uczniowie wszystkich klas młodszych wraz z wychowawcami, a starszych – z nauczycielami języka polskiego – odwiedzali bibliotekę, by zwiedzać wystawę „Książek naszych marzeń” i podziwiać interesujące nabytki, a także, by spośród zestawów przygotowanych dla poszczególnych klas, losować książki na potrzeby realizacji różnych działań, m.in. dwóch projektów edukacyjnych pt.„Raz, dwa, trzy – teraz czytasz ty!” oraz „Cztery, pięć i sześć – na wyżyny książki wznieś!”. Uczniowie klas I i II losowali książki indywidualnie, a do realizacji zadań zapraszali również rodziców. Natomiast uczniowie klas III – VI losowali książki na potrzeby pracy w grupach. Losowaniu towarzyszyło wiele emocji, a do pomocy zaangażowały się nawet postacie baśniowe.


Joomla templates by a4joomla