Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Projekt "Bezpieczna jazda"

maj 2016r.


     „Bezpieczna jazda” to program skierowany do uczniów szkół podstawowych, nauczycieli i rodziców. Ma za zadanie przede wszystkim propagowanie wiedzy na temat zasad ruchu drogowego oraz zwiększanie świadomości w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Za jego pośrednictwem inicjatorzy projektu chcą przekazywać informacje nt. bezpiecznego poruszania się po drogach i zachęcać do zdawania na kartę rowerową. Cele projektu to poprawa  widoczności na drodze i zachęcenie wszystkich do używania elementów odblaskowych w postaci kamizelek, opasek, elementów ubrania czy też zwykłych naklejek. Nasza szkoła brała udział w konkursie, pod okiem nauczyciela-koordynatora (p. Urszuli Bednarek) uczniowie przygotowali inicjatywę które mają na celu promocję zasad ruchu drogowego i bezpiecznego zachowania na drodze w bliskim otoczeniu szkoły. Efekty tej pracy możecie zobaczyć na zdjęciach i filmie

https://www.youtube.com/watch?v=Ju2NorfmI_YJoomla templates by a4joomla