Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Kwiaty Pamięci” – podsumowanie akcji

maj 2016r.


     Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 32 im. Małego Powstańca w Warszawie, że  odpowiedziała na nasze zaproszenie wzięcia udziału w akcji „Kwiaty Pamięci”. Dziękujemy także za otrzymane zdjęcia pięknych biało – czerwonych kwiatów, które zakwitły na terenie szkoły pod pomnikiem patrona  - Małego Powstańca. Zamieszczamy również zdjęcia naszych „Kwiatów Pamięci”, a także nadal oczekujemy na informacje od innych szkół w Polsce noszących to zaszczytne imię i zapraszamy do prezentacji efektów tej akcji.


Joomla templates by a4joomla