Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół wokalny „Dominanta” zaśpiewał w Parku im. S. Staszica

8 maja 2016r.


     W ramach obchodów 71 rocznicy zakończenia II wojny światowej, 8 maja, w Parku im. Stanisława Staszica odbył się piękny i wyjątkowy koncert pieśni i poezji patriotycznej. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Szarych Szeregów oraz szkoły podstawowe i gimnazjalne naszego miasta. Zespół wokalny „Dominanta” z naszej szkoły, w bardzo licznym, trzydziestoczteroosobowym składzie, zaśpiewał pieśni: „Medycyna naszej doby”, „List do cara”, „Warszawiankę” oraz „Pałacyk Michla”. Do koncertu uczniów przygotowała mgr Lidia Jeziorowska.


Joomla templates by a4joomla