Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miesiąc języków obcych

maj 2016r.


     Miesiąc maj upłynął w naszej szkole, jako czas aktywności językowej. Uczniowie klas I – VI pracowali metodami projektowymi i pogłębiali swoje umiejętności językowe poprzez ciekawe metody dydaktyczne. Tworzyli słowniki, krzyżówki, plakaty oraz grupowe i indywidualne projekty dotyczące jedzenia oraz zdrowia .  Uczniowie klas IV-VI nagrywali scenki pokazujące zakupy w sklepie, wizytę u lekarza oraz kręcili teledyski do swoich ulubionych piosenek. Młodsze dzieci miały okazję do codziennego obcowania z grami i zabawami przy pomocy tablic interaktywnych.


Joomla templates by a4joomla