Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace

9 marca 2016r.


     W dniu 09.03.2016 r. w SP nr 52 zorganizowana została XVI edycja ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego English Ace. Tematyka tegorocznej edycji uwzględniła, między innymi elementy wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego oraz tematy związane z tamtejszymi sposobami obchodzenia różnych uroczystości. Konkurs został zorganizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

Uczestnikami tegorocznego konkursu byli: Paulina Ługowska, Alicja Zając, Oliwia Stępień, Karolina Walencka, Wiktor Kukuła, Fabian Ziółkowski, Maciej Kawelczyk, Dominika Pędzioch, Zuzanna Klecha, Karolina Michalik, Jan Dyndał, Julia Kurzacz, Natalia Sówka, Martyna Pinkosz. Bardzo duży sukces osiągnęła uczennica klasy 3a Paulina Ługowska zajmując pierwsze miejsce w województwie śląskim i trzynaste w kraju. Gratulujemy!!!


 

Joomla templates by a4joomla