Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Interdyscyplinarny

26 kwietnia 2016r.


     26 kwietnia 2016r już po raz drugi odbył się w naszej szkole konkurs interdyscyplinarny. Tym razem zaprosiliśmy do nas uczniów klas drugich. Podczas konkursu zawodnicy( tworzący trzyosobowe drużyny) zmagali się z zadaniami z edukacji matematycznej, polonistycznej, przyrodniczej oraz zadaniami sportowymi. Konkurs uświetnił występ grupy cheerleaderek, który bardzo podobał się naszym gościom.

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 32, drugie miejsce ze zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21, a trzecie gospodarze czyli uczniowie z naszej szkoły.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki, a zwycięscy nagrody indywidualne i dla szkoły.Tak jak w ubiegłym roku i tym razem konkurs odbył się w bardzo miłej atmosferze, którą stworzyli goście jak również (żywimy taką nadzieję) gospodarze.

organizatorzy Zespół Edukacji Wczesnoszkolnej


Joomla templates by a4joomla