Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Eko szkoła

czerwiec 2016r.


     Przyszedł czas na podsumowanie ekologicznych  działań w naszej szkole .Uczniowie wspierani  przez rodziców czynnie uczestniczyli w akcji "Czysta Częstochowa" zbierając: makulaturę , zużyte baterie i  zużyty sprzęt elektryczny. Przed szkołą powstały "zakątki kwiatowe" . W kwietniu  członkowie L.O.P. przypomnieli  wszystkim o  Dniu Ziemi wykonując gazetkę, a dzieci z klas 2A i 2B pisały  listy do Ziemi oraz wykonały ciekawe zabawki z materiałów recyklingowych. W czerwcu zespół ekologiczny czyli Zuzanna , Fabian , Ernest   zmagali się z testem i innymi zadaniami w ramach międzyszkolnego konkursu "Ty i środowisko".


Joomla templates by a4joomla