Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Książki naszych marzeń” – czytamy codziennie.

styczeń - czerwiec 2016r.


     Nowe książki zakupione w związku z programem „Książki naszych marzeń” stały się wspaniałą okazją do codziennego, 10 minutowego czytania dzieciom z klas młodszych przez nauczycieli. Pozycje z literatury dziecięcej takie jak np. „Przygody Nudzimisiów”, „Leśne skrzaty pomagają zwierzętom”, „Bajki o pieskach” czy „Wierszyki na leniwe języki” wzbudzały duże zainteresowanie wśród słuchaczy, którzy z niecierpliwością oczekiwali na dalszy ciąg przygód sympatycznych bohaterów i rozwój wydarzeń. Taka forma spotkania z literaturą,  miała za zadanie wyrabianie w dzieciach wspaniałego nawyku, jakim jest częsty i systematyczny kontakt z książką.


Joomla templates by a4joomla