Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Książki naszych marzeń” – „Salonik Literacki”

marzec - maj 2016r.


     W ramach realizacji programu „Książki naszych marzeń” , w świetlicy szkolnej powstał „Salonik Literacki”. Uczniowie słuchali opowiadań, bajek i wierszy, które czytali im koleżanki i koledzy – często w strojach różnych bajkowych postaci, co szczególnie podobało się słuchaczom i pomagało lepiej przenieść się w literacką krainę. Jednocześnie była to podpowiedź, jak dobrze i pożytecznie wykorzystać wolny czas. Dzieci miały także dostęp do książek umieszczonych na ekspozycji, z których mogły skorzystać w dogodnym dla siebie czasie.


Joomla templates by a4joomla