Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miesiąc przedmiotów humanistycznych

maj 2016r.


     Miesiąc przedmiotów humanistycznych został w tym roku przeprowadzony w maju.

W jego ramach zaprezentowano efekty działań dzieci, ale także ich rodziców. Wspólnym dziełem było przedstawienie utworów poetyckich  wyróżnionych w szkolnym konkursie poetyckim na liryk upamiętniający ważne dla Polski wydarzenia historyczne oraz sylwetki wybitnych Polaków.

W szkole wystawione zostały „linie czasu”. Uczniowie klas 4 pokazali w nich wydarzenia ze swojego życia. Dzieci tworzyły także swoje drzewa genealogiczne oraz pisały prace kaligraficzne. Przeprowadzono także konkurs poetycki „Książki mojego dzieciństwa”. Ważnym wydarzeniem było przygotowanie i wystawienie sztuki teatralnej „Kot w butach”. Sfinalizowano projekt czytelniczy, w ramach którego uczniowie wykonali plakaty, foldery i prezentacje multimedialne, poświęcone przeczytanym książkom.


Joomla templates by a4joomla