Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Książki naszych marzeń” – wizyty u „sąsiadki”.

maj - czerwiec 2016r.


     Program „Książki naszych marzeń” okazał się dobrym powodem do nawiązania lub zacieśnienia kontaktów naszych uczniów z sąsiadującą ze szkołą biblioteką osiedlową. W oparciu o nabyty zestaw książek, bibliotekarka p. Anna Majchrzak przygotowała i przeprowadziła szereg zajęć dla młodszych dzieci m.in. „Z Kubusiem Puchatkiem zwiedzamy bibliotekę osiedlową”, „Wędrówki z panem Brzechwą”, „Julian Tuwim zaprasza – nudę odstrasza”. Wizyty te z pewnością zachęciły dzieci do samodzielnego odwiedzania również biblioteki osiedlowej i czerpania z jej zbiorów, a także podkreśliły wartość książki w oczach dziecka.Joomla templates by a4joomla