Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Książki naszych marzeń” – zajęcia biblioteczne.

marzec - czerwiec 2016r.


     Szeroki zestaw „książek marzeń” stał się inspiracją do zorganizowania zajęć bibliotecznych z wykorzystaniem tych nowości książkowych. Zostały one przeprowadzone w różnych klasach i cieszyły się zainteresowaniem uczniów. Największe emocje wzbudził „Sąd nad książką”, gdzie uczniowie poszukiwali i wytaczali argumenty na korzyść książki, bądź też przeciwko niej, ale ostatecznie wyrok sądu był dla książki korzystny. Natomiast uczniowie klas 6 rozpoznawali i przyporządkowywali poszczególne książki do odpowiednich gatunków literackich.  Najmłodsi zaś brali udział w zabawach i minikonkursach literackich oraz poznawali budowę „książki marzeń”.


Joomla templates by a4joomla