Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Książki naszych marzeń” – „Rodzic z pasją” czyta.

marzec - maj 2016r.


     W realizację programu „Książki naszych marzeń” włączyli się aktywnie również rodzice i dziadkowie naszych uczniów. Odpowiedzieli pozytywnie na zaproszenie i przybyli do szkoły, by wspólnie spędzić czas z interesującą książką. Spotkania te połączyły dwa programy realizowane w naszej szkole, a przede wszystkim podkreśliły wielką rangę i przyjemność wspólnego czytania, które łączy pokolenia. Wizyta była okazją, by zaproszeni goście mogli dzielić się swoim zamiłowaniem do książek z kolejnym pokoleniem czytelników.


Joomla templates by a4joomla