Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„ Książki naszych marzeń” – Pasowanie na czytelnika

czerwiec 2016r.


     Jak co roku, uczniowie klas pierwszych, po etapie poznawania liter i zdobyciu umiejętności czytania, stają się prawdziwymi czytelnikami. Tym razem, czekała na nich niespodzianka. Biblioteka zamieniła się w kuchnię, gdzie trzy kuchareczki przyrządzały zdrowe smakołyki oraz recytowały wierszyki o pysznym i samodzielnym gotowaniu, wg. książki „Wesoła kuchnia”, pochodzących z zestawu „Książek naszych marzeń”.

     Następnie pierwszoklasiści wykazywali się znajomością czytania i literatury dla dzieci , biorąc udział w zgadywankach literackich. Z zadań wywiązali się należycie i zasłużyli na miano prawdziwych czytelników, czego im gratulujemy i mamy nadzieję, że książka będzie ich przyjacielem.


Joomla templates by a4joomla