Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Książki naszych marzeń” – Wiersze mojego dzieciństwa

25 maja 2016r.


     W tym roku odbył się jubileuszowy, bo po raz 10 – szkolny konkurs recytatorski pt. „Wiersze mojego dzieciństwa”. Tym razem prezentowane wiersze pochodziły z pokaźnego zestawu „Książek naszych marzeń”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas II – V. Uczestnicy samodzielnie lub z pomocą rodziców przygotowywali interpretację utworów, stroje i rekwizyty, które oceniała komisja konkursowa. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale i dali popis własnej inwencji twórczej. Cieszymy się z każdej osoby, która zechciała wystąpić, by wspólnie cieszyć się pięknem literatury dla dzieci skłaniającej do nauki i zabawy. Na widowni zasiedli również rodzice, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i przybyli podziwiać swoje pociechy.

A zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Wiktoria Anders kl.3b

II miejsce – Natalia Jędrasik kl.2c

III miejsce – Oliwia Tomalska kl.3a

Wyróżnienie – Klaudia Kaczmarek kl.5b

Wyróżnienie za oryginalny strój – Wiktoria Jakubowska i Ania Szymańska kl.2c


 

 

Gratulujemy!

Joomla templates by a4joomla