Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dni Literatury Dziecięcej

maj 2016r.


     Dni Literatury Dziecięcej corocznie obchodzone w szkole zaakcentowała gablota korytarzowa biblioteki, na której znalazły się myśli o książce autorstwa naszych uczniów. Dużą atrakcją dla dzieci była loteria fantowa dostępna dla każdego. Warunkiem wzięcia udziału w niej, było wypożyczenie książki w wyznaczonym dniu. Losy były bezpłatne, a fanty interesujące. Oprócz zakładek, notesików, kubeczków, słodyczy czy breloków można było wylosować wydawnictwa promujące nasze miasto i okolice. Były to „Kroniki dzielnic Częstochowy – Dźbów” oraz „Przewodnik po Częstochowie”, które otrzymaliśmy w darze a tym sposobem trafiły do czytelników, sprawiając im jednocześnie radość z wygranej.

Do udziału w propozycjach biblioteki zachęcały postacie baśniowe.


Joomla templates by a4joomla