Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Galeria najlepszych czytelników” roku szkolnego 2015/16

czerwiec 2016r.


     Na podsumowanie każdego półrocza i roku szkolnego biblioteka sporządza „Galerię najlepszych czytelników”, gdzie zamieszcza nazwiska miłośników literatury oraz ilość książek przez nich wypożyczonych. Należy wspomnieć, że uczniowie z dużym zainteresowaniem poszukują tam siebie. Czytelnikiem Roku 2015/2016 została Karolina Skuza z klasy 3b, która wypożyczyła i z pewnością przeczytała 91 książek. Za to osiągnięcie została nagrodzona ciekawymi pozycjami książkowymi, które wręczyła Pani Dyrektor Bożena Golachowska, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.


Joomla templates by a4joomla