Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca 2016r.


     24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Jak co roku na sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność uczniowska, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście.

W części pierwszej tej uroczystości pani dyrektor Bożena Golachowska wraz wychowawcami wręczała najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz listy gratulacyjne rodzicom. Wielu uczniów zostało też wyróżnionych nagrodami za pracę w organizacjach szkolnych, udział w konkursach  oraz inne osiągnięcia.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas szóstych, dla których ten dzień był ostatnim w szkole podstawowej. 

Odpowiedzialni za przygotowanie uroczystości zakończenia roku szkolnego:

mgr Lidia Jeziorowska, mgr Sławomir Fujarski

Dekoracja: mgr Urszula Bednarek

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości zakończenia roku szkolnego w kolejnym odcinku Telewizji szkolnej 52:

https://www.youtube.com/watch?v=HU-ofotIQH4


 

Joomla templates by a4joomla