Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jasełka 2017

22 grudnia 2017r.


     Pod  hasłem:,,W Tobie jest światło" odbyły się na parę dni przed Świętami Bożego Narodzenia tegoroczne Jasełka, w których wystąpiły dzieci z różnych klas, w tym również z tych najmłodszych. Dzieci przedstawiły historię Bożej Dzieciny, która stała się światłem dla ludzkości. Scenariusz i młodziutkich aktorów przygotowała p. Maria Witusińska. O piękną oprawę muzyczną zadbała p. Lidia Jeziorowska wraz z chórem. Nad scenografią pracował zespół konserwatorów szkoły wraz z paniami:  M. Kuryłło, M.Skubałą,K. Górniak, B. Rusinek-Nowak i M. Witusińską.

      Stałym zwyczajem, bezpośrednio po Jasełkach nastąpiło przekazanie zgromadzonym Światełka Pokoju, przywiezionego z Betlejem przez harcerzy. Tej ceremonii przewodniczyła nasza harcmistrzyni p. Iwona Orman i Komendant Hufca pdm Wojciech Śliwowski. Spotkanie zakończyło się podziękowaniem Pani Dyrektor B. Golachowskiej  za zaangażowanie uczniów i rodziców w kiermasz bożonarodzeniowy i wręczeniem uczestnikom słodkich upominków.

Joomla templates by a4joomla