Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wieczernikowa choinka

9 stycznia 2018r.


     W mroźny styczniowy dzień odbyło się na Jasnej Górze podsumowanie tegorocznej akcji,, Wieczernikowa Choinka" w której brała udział również nasza szkoła. O możliwość udekorowania   jednej z przeszło czterdziestu choinek ubiegało się wiele szkół z całej diecezji. Rok 2017 był rokiem jubileuszowym koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej, dlatego uczestnicy konkursu zobowiązani byli do przystrojenia choinek motywami patriotycznymi.   I takie też były wszystkie choinki, o czym można przekonać się poniżej. Nasi uczniowie przygotowywali ozdoby wraz z paniami: K. Górniak, A. Krętuś. M. Skubałą i U. Bednarek na choinkę o numerze 11. Chociaż nie zajęliśmy jednego z czołowych miejsc, to otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom oraz radość, że uczestniczyliśmy w pięknej tradycji ubierania choinek bożonarodzeniowych.


Joomla templates by a4joomla