Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rodzic z pasją

11 stycznia 2018r.


W dniu 11 stycznia do klasy 4c zawitał gość - mama Stasia Lesisza -pani Joanna Biernacka-Lesisz.
Pani Joanna opowiedziała o swojej pasji jaką jest jazda konna. Zapoznała dzieci ze strojem amazonki w jaki była ubrana a także przyniosła prawdziwe siodło i sprzęt, dzięki któremu można  jeździć konno. Dzieci zostały zapoznane z rodzajami chodu konia, sposobem wchodzenia na konia, gatunkami koni na świecie od najmniejszych po największe oraz szacunkiem do konia jako zwierzęcia. Zajęcia były bardzo ciekawe i interesujące.Jeszcze raz dziękujemy pani Joannie.

Joomla templates by a4joomla