Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ferie w mieście 2018

29 styczeń - 2 luty 2018r.


     Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom uczniów i rodziców, nasza szkoła zorganizowała wypoczynek zimowy dla dzieci „Ferie w mieście 2018”.

W akcji tej uczestniczyło 45 uczniów głównie z klas I-III, choć chętnych było o wiele więcej. Każdy dzień ferii był pełen atrakcji i wrażeń: dzieci uczestniczyły w seansie filmowym „Paddington 2”; w stadninie koni „Pegaz” korzystały z przejażdżki bryczką oraz indywidualnej jazdy na koniu, a także pałaszowały pyszne kiełbaski pieczone przy ognisku.

W kolejnym dniu, wodne szaleństwo na basenie dało upust nadmiaru dziecięcej energii. Również kręgielnia METRO w Aleksandrii zapewniła naszym uczniom dużo wrażeń podczas zmagań w kręgle oraz na sprawnościowym placu zabaw. Po takim wysiłku serwowana pizza smakowała wyśmienicie. Natomiast podczas wyjazdu na warsztaty rękodzieła ludowego do Osikowej Doliny dzieci z wielką precyzją i skupieniem tworzyły misterne prace artystyczne pod okiem instruktorów. By nie zabrakło siły do zabawy, stołówka szkolna zapewniała uczestnikom śniadania i obiady. Dzieci chętnie brały udział również w konkursie plastycznym i rozwiązywaniu zagadek. Uśmiechnięte buzie dzieci były najlepszym dowodem, że czas ten został spędzony miło, relaksująco i pożytecznie.

            Organizatorem „Ferii w mieście 2018” była p. Barbara Rusinek – Nowak i p.Michał Jarząbek, a 15 nauczycieli sprawowało opiekę nad dziećmi w ramach wolontariatu.


Joomla templates by a4joomla