Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs kaligraficzny

25 stycznia 2018r.


     25 stycznia 2018 roku odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Kaligraficznego, przeprowadzonego przez nauczycieli: pana Michała Jarząbka, panią Małgorzatę Piekarczyk i panią Barbarę Rusinek-Nowak, oraz uroczyste wręczenie nagród konkursowych.
W rywalizacji wzięło udział 21 uczniów z klas II-VII. Zadaniem uczestników było przepisanie fragmentu tekstu w sposób piękny i estetyczny. Oceniane były: czytelność, estetyka, kształt i proporcjonalność liter, staranność i oryginalność elementów graficznych, poprawność ortograficzna i interpunkcyjna.

Z przyjemnością informujemy, że po wnikliwej ocenie prac przez komisję konkursową, w kategorii klas II – III nagrody uzyskali następujący uczniowie:

I miejsce - Julia Kwiatkowska, kl. III c

II miejsce - Kaja Staroń,  kl. III c

III miejsce - Szymon Zatoń,  kl. III a.

Natomiast w kategorii klas starszych przyznano:

I miejsce - Dominice Pędzioch, kl. VII a

II miejsce - Filipowi Malinowskiemu, kl. IV a

III miejsce - Martynie Kowalczyk, kl. VI a

Wyróżnienie - Nadii Skalik, kl. VI a.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym i pozostałym uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów.


 

Joomla templates by a4joomla