Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akcja - "Maluch tez człowiek"

luty 2018r.


     W lutym w naszej szkole odbyła się akcja Maluch też człowiek. Akcja ta trwała cały tydzień i skierowana była do uczniów klas I-III.Na dużych przerwach dzieciaki mogły pobawić się w rożne gry, które przygotowali dla nich uczniowie z  klas starszych oraz Samorząd Uczniowski.Dodatkowo pani Katarzyna Górniak -nasz szkolny Rzecznik Praw Ucznia  rozmawiała z nimi wyjaśniając  do kogo mogą się zwrócić  gdyby  mieli jakieś problemy w szkole.Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dzieci bardzo chętnie brały w niej udział, uczniowie z klas starszych bardzo ładnie zintegrowali się z  młodszymi kolegami przez wspólną zabawę.


 

Joomla templates by a4joomla