Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bal karnawałowy

27 stycznia 2018r.


„To był bal...!” Jeszcze nadal kręci nam się w głowie od barwnych, pomysłowych strojów, doskonałej muzyki i karnawałowej dekoracji. Nastrój wspaniałej zabawy porwał wszystkich, małych i dużych - dzieci, rodziców i nauczycieli. Nie każdego uczestnika balu można było od razu rozpoznać.

Chętni mogli uzupełnić swoją karnawałową stylizację w kąciku malowania twarzy. Natomiast każdy, kto tylko poczuł potrzebę wzmocnienia swoich sił do dalszych harcy na parkiecie, mógł posilić się w kawiarence, gdzie czekały pyszne ciasta przygotowane przez rodziców z pomocą naszych uczniów.

Oj, będziemy mieli co wspominać....


 

Joomla templates by a4joomla