Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Auchan 3b

23 lutego 2018r.


     23 lutego 2018r klasa IIIb uczestniczyła w ciekawej lekcji. Na zaproszenie  Pani Katarzyny Wysockiej – „rodzica z pasją”, dzieciaki wybrały się na wycieczkę do hipermarketu Auchan Poczesna. Tam zwiedzali zaplecze i poznali osoby wykonujące zawody związane z funkcjonowaniem sklepu. Jednak największą frajdę sprawiło dzieciom  „szkolenie na małego piekarza i cukiernika” połączone z degustacją.  Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Całe spotkanie przebiegało w miłej, radosnej atmosferze. Mamie Karolinki i pozostałym pracownikom serdecznie dziękujemy.


 

Joomla templates by a4joomla