Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czysta Częstochowa

marzec 2018r.


     Właśnie zakończyliśmy zbiórkę elektrośmieci i zużytych baterii w ramach XI edycji konkursu „Czysta Częstochowa” pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy oraz Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego.

W tym roku wspólnymi siłami udało nam się zebrać: 

- 12 229 szt. baterii

- łącznie 853 szt. sprzętu AGD i RTV, z tego:

  • duży sprzęt AGD i RTV: 116 szt.
  • średni sprzęt AGD i RTV: 157 szt.
  • mały sprzęt AGD i RTV: 580 szt. 

Uczniowie, którzy zebrali największą ilość baterii i sprzętu przeliczanego na punkty to:

 I m-ce - Ernest Strączyński kl. 7 b  -  28 291 pkt

 II m-ce - Kamil Karoń kl.3 a  -  5 450  pkt

III m-ce - Jakub Nowak kl.3 a- 2 962 pkt

 IV m-ce - Mateusz Szczypiór kl. 1 b  - 2 750 pkt

 V m-ce - Maja Sobczyk kl. 4a  - 2 527 pkt

 VI m-ce Emilian Kurpiński Kl. 4a -   2 490 pkt

 Z niecierpliwością czekamy na podsumowanie przez organizatorów ogólnomiejskiego konkursu. Już teraz chcieliśmy  serdecznie podziękować wszystkim uczniom SP nr 52, ich rodzicom, pracownikom szkoły oraz innym osobom, które włączyły się w zbiórkę zużytych baterii i tzw. elektrośmieci!

                                                       Koordynatorzy akcji w szkole: Magdalena Dębska – Kołodziejczyk, Dorota Odyjas-Pielat

       


 


 

Joomla templates by a4joomla