Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień otwarty

27 lutego 2018r.


     We wtorek 27 lutego przybyli do naszej szkoły specjalni goście: PRZEDSZKOLAKI!

Jak co roku tak i tym razem zaprosiliśmy przyszłych uczniów do zapoznania się z atrakcjami jakie ma dla nich NASZA SZKOŁA! Przyszli uczniowie byli w bibliotece, wspólnie tworzyli rysunek na tablicy interaktywnej, wykonali misia techniką orgiami oraz uczestniczyli w zmaganiach sportowych podczas wf naszych uczniów. W każdej „krainie”, którą odwiedzili otrzymywali pieczątkę do specjalnego „paszportu”. Na pożegnanie nasi goście wstąpili na jadalnie ( w naszej szkole są pyszne domowe obiadki) i z owocem w dłoni wrócili do przedszkola.

Kochane PRZEDSZKOLAKI zapraszamy Was po wakacjach do NASZEJ SZKOŁY.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.


 

Joomla templates by a4joomla