Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs interdyscyplinarny

13 marca 2018r.


Już po raz czwarty uczniowie klas drugich spotkali się aby rywalizować w czterech kategoriach edukacyjnych: polonistycznej, matematycznej, środowiskowo- społecznej oraz wf. We wtorek 13 marca przyjechały do naszej szkoły dwuosobowe drużyny ze Szkół Podstawowych nr 14, 15, 17, 48, 53, 52 oraz SP nr 1 z Blachowni. Pierwsze miejsce uzyskali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 52, drugie uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 48, a trzecie drużyna ze Szkoły podstawowej nr 14. W tym roku nasz konkurs zyskał rangę: powiatowego.


 

Joomla templates by a4joomla