Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Targi Edukacyjne „ Zawodowiec” 2018

21 marca 2018r.


     21 marca uczniowie klas: VII a, VII b, II gimnazjum, III gimnazjum wraz z wychowawcami brali udział w Targach Edukacyjnych „Zawodowiec” 2018 organizowanych przez Urząd Miasta Częstochowa. Na Hali Sportowej przy  ul. Żużlowej w Częstochowie brało udział  30 wystawców - szkół technicznych i firm współpracujących ze szkołami. Podczas Targów młodzież  mogła się zapoznać z ofertą szkół ponadpodstawowych technicznych, a także firm, które oferują im praktyki, a nawet późniejsze zatrudnienie po zakończeniu edukacji. 
Koordynatorem tegorocznego wyjazdu na Targi była pani Edyta Krześ – pedagog szkolny, doradca zawodowy.


 

Joomla templates by a4joomla