Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SP 52 W WALCE Z HAŁASEM W SZKOLE

22 marca 2018r.


     22 marca z inicjatywy SSU i pedagoga szkolnego pani Edyty Krześ cała społeczność  szkolna brała udział w prelekcji na temat „ Wpływu hałasu na zdrowie psychofizyczne człowieka” w ramach realizacji Szkolnego Programu Wychowawczo – Profilaktycznego. Wykładu podpartego prezentacją multimedialną dla dzieci i młodzieży udzieliła pani Renata Antoniuk – kierownik Polskiego Związku Głuchych w Częstochowie. W tle salę gimnastyczną zdobiły plakaty wypracowane przez uczniów na godzinach wychowawczych, dotyczące złego wpływu hałasu w szkole na zdrowie człowieka.


 

Joomla templates by a4joomla